موهیتو

 در خانه داری, نوشیدنیها

مواد لازم دستور تهیه موهیتو

برای تهیه این دستور موهیتو نعناع به موارد زیر نیاز دارید:

نعناع تازه – ستاره این کوکتل کلاسیک! مقداری برگ نعناع را مخلوط می‌کنید تا به نوشیدنی طعم‌دار شود و مقدار بیشتری برای تزئین به لیوان خود اضافه کنید.
رام سفید – من و جک طرفداران ۱۰ رام عصا و باکاردی نقره ای هستیم، اما هر رام سفیدی در اینجا کار می کند. با خیال راحت از مورد علاقه خود استفاده کنید!
آب لیموترش تازه – طعم روشن و ترش را اضافه می کند. همیشه، همیشه از آب لیموترش تازه در این دستور موهیتو استفاده کنید.
شربت ساده – دستور العمل های کلاسیک موهیتو به شکر نیاز دارند، اما من دوست دارم به جای آن از شربت ساده استفاده کنم. این دستور غذا را ساده می کند، زیرا نیازی نیست شکر را با لیموترش و نعناع مخلوط کنید. شربت ساده برای چندین هفته در یخچال نگهداری می شود، بنابراین من دوست دارم هر زمانی که در حال نوشیدن یک نوشیدنی سرگرم کننده هستم آن را در دسترس داشته باشم.
کلاب نوشابه یا آب گازدار – لیمو ترش و الکل را متعادل می کند و به کوکتل بوی خوشی می بخشد.
یخ – بدون آن نمی توانید یک موهیتو خنک و با طراوت درست کنید!
دستور العمل کامل را با اندازه گیری های زیر پیدا کنید.
چگونه یک موهیتو درست کنیم
برای یادگیری طرز تهیه موهیتو آماده اید؟ در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

ابتدا نعنا را مخلوط کنید. آن را در کف یک کوکتل شیکر قرار دهید و با استفاده از کوکتل‌ساز فشار دهید تا معطر شود. وقتی نعنا را به هم می‌زنید، هدف شما پودر کردن یا خرد کردن آن نیست. در عوض، فقط آن را کمی کبود کنید تا روغن های معطر خود را آزاد کند. این فقط باید چند ضربه با قاتل شما طول بکشد!

دوم، تکان دادن! رام، آبلیمو، شربت ساده و یک مشت یخ را به کوکتل شیکر اضافه کنید و آن را به شدت تکان دهید تا مواد کاملا با هم ترکیب شده و خنک شوند.

جدیدترین ها

نظرات و پیشنهادات

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt