parisa-meshkinpoosh
بیا تا گل بر افشانیم و می در ساغر اندازیم
فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم
زندگی مدرن و پیچیدگی هایش کم کم آدم‌ها را از هم دور می‌کند و مشغله‌هایش، فرصت دیدارها را از ما می‌گیرد و با اینکه در این دنیای مدرن همه چیز به ظاهر فراهم است؛ ولی به جای آنکه حال دلمان خوب باشد؛ هر روز بیشتر از گذشته گرفتار روزمره‌گی و سردرگمی می‌شویم.
ما در گروه فرهنگی ماه خاتون؛ نامی که برگرفته از شان ماه بانوان ایران زمین است؛ باور داریم که نمی‌توانیم و نمی‌خواهیم خلاف جهت تکنولوژی و زندگی مدرن حرکت کنیم ودر عین حال فرهنگ و سنت با هم بودن را پاس می‌داریم.
پس برآن شدیم که از همین تکنولوژی که ابزار مدرنیته است؛ در جهت کمک به احیای فرهنگ و سنت‌هایمان استفاده کنیم.
در ماه خاتون؛ ما دانسته‌هایمان را به اشتراک می‌گذاریم و هر از گاهی به مناسبتی، گردهمایی برای با هم بودن و لذت بردن از لحظه‌ها را ترتیب می‌دهیم و دست همه عزیزانی را که در این کار ما را یاری می‌کنند صمیمانه می‌فشاریم و پیشاپیش از ایده ها و کمک‌هایتان در جهت ارتقا دانش و غنا بخشیدن به سایت ماه خاتون، سایت خودتان استقبال خواهیم کرد و سپاسگزاریم

موسس گروه فرهنگی ماه خاتون

من پریسا مشکین پوش هستم؛ موسس گروه فرهنگی ماه خاتون
درکودکی بسیار بازیگوش و رویا باف بودم و فقط درس معلمی را که زمزمه محبتی بود؛ به گوش جان می شنیدم.
عاشق کارتون و فیلم داستانی بودم؛ مخصوصا فیلم‌هایی که در آن یک ” پری مهربون” آرزوهای قشنگ آدم‌ها را برآورده می‌کرد.
سالها گذشت و با پسرم جز مریدان فیلم‌های هری پاتر شدیم؛ باز هم چوب جادو، مرا به افکار و رویاهای کودکانه دلنشینم برد.
از سوی دیگر همیشه اهل کتاب و مطالعه بوده و هستم؛ چون پدری فرهیخته روح زندگیش را به من هدیه داد و گرچه حرفه اش مهندسی شیمی و صنایع بود، شعله‌های علاقه به مطالعه و کتاب را در روح و جانم دمید؛ و باعث شد که همیشه کتابی هر چند کوچک با خودم همراه داشته باشم؛ از حدود ۳۰ سالگی به بعد در جستجوی یافتن معنای زندگی‌ام بودم و به همین دلیل سراغ مطالعه کتاب‌های روانشناسی و مهارت‌های نوین زندگی رفتم و در کارگاه‌های آموزشی مختلفی در همین زمینه هم شرکت کردم؛ و در نهایت گمشده خود و رسالتم را پیدا کردم.و خودم آن “پری” شدم با “چوب جادو” در دست؛ چوب جادویی که دیگران را خوشحال می‌کند.
دانستم آنچه بیش از همه مرا شاد می‌کند؛ و به من انرژی می‌هد؛ به زیستنم معنا می بخشد؛ دیدن حال خوش دیگران است.در مسیر خود شناسی‌ام، پی بردم که آفرینش لحظات ناب شادی و نشاط، برای دیگران جز از راه شناخت آن‌ها و خصوصیاتشان میسر نمی شود.
ایده ایجاد وب سایت “ماه خاتون” از اینجا شکل گرفت.
“ماه خاتون” محیطی است برای با هم رشد کردن از طریق آگاه شدن به وسیله مطالعه و یادگیری، با این روش می آموزیم چگونه زندگی هدفمند و شادی را برای خودمان بیافرینیم.
بنا بر یک ضرب المثل قدیمی که می گوید: “در زندگی هر وقت شاگرد آماده باشد؛ استاد از راه می‌رسد”
من هم با خواندن کتاب “بنویس تا اتفاق بیفتد” آرزوهایم را در دفتری نوشتم و خوشحالم که این اتفاق افتاد.
و توانستم رسالت زندگی‌ام، یعنی شاد کردن و انگیزه بخشیدن به دیگران را از طریق “ماه خاتون” محقق کنم.
آرزو می‌کنم که بارشی از انرژی مثبت باشم و تا جائیکه در توان دارم؛ شادی، عشق، شور، امید و انگیزه را برایتان به ارمغان آورم.
پریسا مشکین پوش

برخی از اهداف ماه خاتون عبارتند از :
• تشویق به کتابخوانی
• خودشناسی و خود سازی ( بهبود فردی) از طریق مطالعه کتاب
• برگزاری دوره‌های آموزشی
• معرفی افراد متخصص شناخته شده و تایید شده برای دوره های:
فن بیان، کوچینگ،
• استعدادیابی کودکان و نوجوانان و انتخاب رشته مناسب با توجه به شناخت روحیه هر فرد
• مشاوره برای ویراستاری کتاب
• فراهم کردن بستری برای شکوفایی استعداد جوانان نویسنده
• معرفی افراد متخصص برای طراحی وبسایت
و…

دست در دست هم دهیم به مهر
سلام به همراهان ماه خاتون
حمیرا دماوندی هستم، از نخستین همراهان ماه خاتون. مهمترین دلیلم برای این همکاری، اندیشه ای است که ماه خاتون بر اساس آن کلید خورد ” توجه به فرهنگ این مرز و بوم و تقسیم دانسته ها ”
در دانشگاه، ادبیات فارسی و مشاوره خانواده خواندم و از هر دو بهره ی فراوان برده ام زیرا که ادبیات درس زندگی می آموزد و مشاوره، یاری میرساند و این هر دو، ارزشها و اولویت های من در زندگی است !!
homaira-damavandi
ghazal-hasanzadeh
“گاهی میتوان برای فراموشی بعضی خاطرات به آشپزخانه پناه برد، آنجایی که میشود با ترکیب مواد با هم جادو کرد و یک خوراکی خوشمزه خلق کرد.
غذا یکی از مهم ترین بخش زندگی انسان است و هر فرد سلیقه متفاوتی برای طبخ غذا دارد.
عسل حسن زاده هستم، دارنده مدرک بین المللی آشپزی و شیرینی پزی.
یک کوچولو میخوام از خودم و علاقه ام به آشپزی براتون بگم‌؛ تک فرزند بودم و مادرم هیچ وقت به من اجازه آشپزی کردن نمیداد!
حتما می پرسید چرا؟! چون معتقد بود وقت برای آشپزی کردن بسیار است، حالا که دختر خونه ام باید از زندگی لذت ببرم و خودمو درگیر آشپزی و کارهای خونه نکنم، اما او اشتباه میکرد چون آشپزی کردن یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست!
به هر حال با این فلسفه مادر عزیزم پیش رفتم و تا زمانیکه ازدواج کردم دست به سیاه و سفید نزدم و از زندگی لذت بردم😜
خوشحال و خندان رفتم خونه بخت، یهو به خودم اومدم دیدم من هیچی نمیتونم بپزم حتی یک برنج ساده!
از اون به بعد کم کم با پیشنهاد و کمک همسرجان راهی آموزشگاه آشپزی شدم.
وقتی وارد این حرفه شدم کلی بهش علاقمند شدم، این علاقه جوری بود که همه اش دوست داشتم تو آشپز خونه باشم و غذاهای متنوع و خوشمزه بپزم.
بعد از اینکه دوره های آشپزی را تموم کردم تصمیم گرفتم دوره های شیرینی پزی را هم بگذرونم.
واااای از لذت شیرینی پختن نگم براتون که اصلا یه دنیاییه برای خودش😍
علاقه ام به این هنر اینقدر زیاد شد که تصمیم گرفته آن را به عنوان حرفه کاری انتخاب کنم.
وقتی تصمیمم جدی شد رفتم سراغ دوره های حرفه ایی آشپزی و شیرینی پزی، تا بلاخره مدرکم را در این حرفه گرفتم و الان یک خانم آشپز و شیرینی پز حرفه ایی هستم در خدمت شما!
“ما انسان ها تقریبا همیشه سرگردانیم و برای کامل تر شدن سفر میکنیم”
سلام ماه خاتونی های عزیز، من مرسده رنجبر هستم یه دختر پر انرژی و شادِ شمالی، عاشق گشت و گذار و سفر کردن!😁
میدونید که شمالیا مهمون نوازای خوبی هستن، پس حتما تو لیست سفرتون یه جا برای اومدن به شمال هم باز کنید!
همیشه عاشق اینم که به جاهای مختلف سفر کنم و با آداب و رسوم مختلف آشنا بشم و از جای جای این دنیای زیبا عکاسی کنم و از همه مهم تر غذاهای خوشمزشون رو امتحان کنم😍🤤.
(شکمو هم خودتونید!)😁
اگر یک توصیه وجود داشته باشه که به درد آدم های امروز بخوره اینه که،
با سفر کردن، نگاه مون‌ به زندگی عوض میشه، تجربه های بیشتری بدست میاریم و از همه مهمتر از زندگی لذت بیشتری میبریم.
همه ی ما در زندگی شخصی تحت فشار، استرس و درگیر کارهای روزمره مون هستیم، سفر کردن باعث میشه که از اون فشارهای روحی و جسمی دور بشیم.
مسافرت از هر نوعی که باشه خوبه، حتی یک گشت کوچک یک روزه و بازدید از موزه ای در شهر خودمون، اینکه بخواهید برنامه روزانه تون رو کمی تغییر بدید نوعی درمان محسوب میشه و همین مسئله انرژی زیادی بهتون میده.
مهم نیست جوان هستید یا مسن، چند سال از عمرتون گذشته و یا شغل و تحصیلاتتون چیه! تا زمانی که کودک درونتون به دنبال خوشگذرونی و تفریحه همیشه برای سفر وقت دارید.
پس اگه منتظر یه وقت مناسب برای سفر کردنی، پاشو! همین الان وقتشه!😉
mersedeh-ranjbar
ندا حاجی رسولی
بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
صوفی نشود صافی تا درنکشد جامی
گر پیر مناجات است ور رند خراباتی
هر کس قلمی رفته‌ست بر وی به سرانجامی
فردا که خلایق را دیوان جزا باشد
هر کس عملی دارد من گوش به انعامی
(حافظ)
درود بی پایان به ماه خاتونی‌های عزیز ، من ندا حاجی رسولی متولد مهرماه ۱۳۵۲ و در حال حاضر ساکن شهر دبی در امارات متحده هستم.
دانش آموخته‌ی دانشگاه شیراز، در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی زبان انگلیسی می باشم.
اهل شیرازم شهر گل و بلبل، شیفته‌ی سفر و گشت وگذار، عاشق طبیعت و گیاهان دارویی.
مطالعات زیادی در رابطه با اثرات گیاهان بر سلامتی انسان‌ها داشته‌ام، صفحه ای را در فیس‌بوک با عنوان ” اعجاز گیاهان دارویی” مدیریت می کنم‌. مطالب زیادی در رابطه با تاثیر گیاهان بر سلامتی انسان در این صفحه بازنشر می نماییم.
در دوره‌های آموزشی مختلفی در رابطه با طب سنتی که توسط اساتید مجرب برگزار شده‌است شرکت کرده‌ام.
اهل مطالعه و کتاب خواندن هستم و افتخار همکاری با سایت فرهنگی ماه خاتون هم نصیب من شده است و برای قسمت گردشگری و آداب و رسوم سایت ماه خاتون هم مطالبی می نویسم.
در حال حاضر خانه‌دار هستم ولی فعالیت‌های فرهنگی زیادی را درکنار مدیریت امور منزل به طور پیوسته انجام می‌دهم، از جمله شرکت در کلاس‌های آنلاین شاهنامه خوانی و همچنین فعالیت‌های داوطلبانه در امورخیریه و کمک‌رسانی به همنوعانمان در ایران و امارات را دنبال می کنم.
به تمامی مهربانوان خانه‌دار، دوستانه توصیه می‌کنم در کنار مدیریت امور منزل، حتما اوقاتی را به دستیابی به علائق شخصی خود و مطالعه اختصاص دهند.
یک مادرکوشا، اهل مطالعه، آگاه در تربیت فرزندان، نقش موثرتر و پر رنگ تری را ایفا می کند.
در آخر اضافه کنم که در ایران باستان تمامی امور مملکت مستقیم یا غیر مستقیم توسط بانوان خردمند اداره می شد. به مرور مردان به عمد نقش بانوان را کم‌رنگ کردند و آنان را درخانه‌ها فقط به امور خانه‌داری و فرزند پروری مشغول نمودند، امیدوارم بانوان بتوانند جایگاه اصلی خود را در مدیریت جامعه با بالابردن سطح آگاهی خود ایفا نمایند.
نون والقلم
جادوی واژه‌ها، راز زندگی
درود بر خوانندگان نازنین سایت ماه خاتون.
من الهام زنجانیان، دختر، خواهر، همسر، و مادر هستم. بیشتر که دقت می‌کنم، قبل از هر سمتی، مادر هستم. مادری که به یادگیری و یاددهی علاقه دارد. مادری معلم یا معلمی به دلسوزی یک مادر. تهران به دنیا آمده‌ام ولی قلبم برای همه فرزندان ایران می‌تپد. در مقطع دبیرستان دانش‌آموخته علوم تجربی بودم؛ مشاهده رشد جوانه‌ای کوچک مرا به وجد می آورد تا چه رسد به سربلندی و بزرگی انسان‌ها. از کودکی مسحور جادوی واژه‌ها شدم پس در زبان و ادبیات فارسی تا کارشناسی ارشد به پای دل رفتم و صریر قلم مرا به انجمن خوشنویسان ایران کشاند؛ و در نهایت آشنایی‌ام با فلسفه برای کودکان و نوجوانان و مطالعه در زمینه تعلیم و تربیت، گمشده‌ام را یافتم. در همه این سال‌ها نوشتن پل ارتباطی بود میان من و افکارم، من و خودِخودم، من وشاگردانم، و …تا امروز، بسیار خرسندم که با بخش داستانک, برای سایت ماه خاتون می نویسم.
الهام زنجانیان
assieh-vosoulipour
با تمام وجودم امیدوارم نقاشی کردن در بهشت نیز وجود داشته باشد!
من آسیه وصولی پور هستم. با نوشته های من در بخش هنری نقاشی ماه خاتون آشنا هستید. من تحصیلات آکادمیک هنری ندارم اما نزد اساتید خوبی، شاگردی کردم. اجازه بدید براتون از اول بگم!
هشت ساله بودم که ایده نقاشی‌هام برای ساخت اسباب‌بازی‌ها انتخاب شدن و من برای اولین بار نیروی جادویی خلاقیت رو با تمام وجودم درک کردم!
من و نقاشی و خلاقیت همیشه دوستان با ‌وفایی برای هم بودیم! نقاشی کردن برای من مثل نفس کشیدن می‌مونه و بس!
اول در کنار تحصیلات دانشگاهیم که مهندسی برق و بعد از اون مهندسی پزشکی بود و بعد‌ترها در کنار کارم که طراحی سیستم‌های کنترل و ابزار دقیق نیروگاهی بود، همیشه به هنر نقاشی پرداختم.
با تولد پسر اولم، تصمیم گرفتم نقاشی رو به عنوان اولین و تنها شغلم در نظر بگیرم و با توجه به کوچک بودن پسرم، فعالیتم رو به صورت مجازی شروع کردم. آموزش‌های مجازی نقاشی رو با هدف کمک کردن به تمام اونهایی که مثل من عاشق نقاشی هستند اما امکان شرکت در کلاسهای حضوری رو ندارن، سرلوحه کارم قرار دادم و خداوند رو شاکرم که تا به امروز بیش از یکصد هنرجو از شهرهای مختلف ایران و خارج از ایران داشتم. همیشه ناآگاهی دوستداران هنر از بعضی مسائل هنری و در نتیجه متضرر شدن اونها و حتی زده شدن از هنر، دغدغه من بوده و هست. برای همین بعد از آشنایی با ماه خاتون تصمیم گرفتم تا جاییکه در توانم هست برای بالا بردن این آگاهی تلاش کنم. امیدوارم بتونم در این راه هم موفق باشم!
در کنار نوشتن مقالات هنری، خوانش داستانهای پندآموز و طراحی تصاویر برای سایت و شبکه‌های اجتماعی ماه خاتون رو هم از افتخارات خودم میدونم.
واقعا اعتقاد دارم که میشه به آرزوها رسید مثل من که ماه خاتون منو به بخشی از آرزوهام رسوند.
من نقاشی‌ام را در رویا می‌بینم و رویایم را نقاشی می‌کنم!
سلام!
من فاطمه اکبرزاده هستم، دختری با رویاهای بزرگ!
من دوست دارم در آینده نویسنده و عکاس شوم!
نویسندگی، چون می‌خواهم قوه تخیلم و تجربه هایی که در زندگی ام بدست می آورم با دیگران سهیم شوم. اگر روزی کتابی نوشتم و توانستم با کتابم فقط و فقط به یک نفر کمک کنم، این بزرگترین بُرد من در زندگی خواهد بود.
و
عکاسی، چون عاشق طبیعت هستم و عکس گرفتن از طبیعت یک تجربه منحصربه فرد است. من ۱۴ سال دارم و می خواهم بگویم که در هر سنی که باشیم در هر جایگاهی که باشیم می تونیم یک قدم به رویاهایمان نزدیکتر شویم.
باور کن، رویاهایت را بغل کن و بلند شو!
fatemeh-akbarzadeh
saba-taheri

سلام به همه ماه خاتونیا!
من صباطاهری هستم. متولد شهریور ماه۱۳۸۱ ،(۲۳ august2002) و ساکن رشت.
دیپلم تجربی دارم؛ و هم‌اکنون در حوزه ی آرایشی فعالیت می‌کنم.
من از بچگی به هنر و هرچیزی که به هنر ربط داشت علاقه داشتم و دارم؛ و خوشحالم که این فرصت را پیدا کردم تا در بخش‌هایی از سایت ماه‌خاتون فعالیت داشته‌باشم.
من معتقد هستم که در زندگی باید به سمت کاری که علاقه داریم برویم، کاری که از انجامش لذت ببریم.
وقتی کاری با عشق و علاقه انجام شود؛ پیشرفت و موفقیت حتمی است؛ و این رسیدن به هدف، رضایت از خود به همراه خواهد داشت.
همیشه بهترین تلاش خودم را کرده ام، چنانچه گفته اند هر چه امروز بکاری، فردا برداشت می کنی! پس برای شاد زیستن؛ زندگی را به یک هدف گره زده ام، نه به آدم ها و اشیا.
روشن‌ترین کلمه “امید” است…به آن امیدوار باش!
ضعیف‌ترین کلمه”حسرت” است… آن را نخور!
تواناترین کلمه”دانش” است… آن را فراگیر!
محکم‌ترین کلمه”پشتکار” است… آن را داشته باش!

هایده محمودی
کارشناس ارشد بهداشت روان٫ سابقه تدریس روانشناسی و بهداشت روان در دانشگاه علوم پزشکی گیلان. تجربه مشاوره خانواده٫ دانشجویان و ….
مشارکت در ترویج امور فرهنگی ادبی عرصه دوم گرایش من در فعالیت های اجتماعی بوده و پس از بازنشستگی بیشتر توسعه دادم. برنامه های متنوع گروه درمانی و کارگاه های آموزشی ارتباط موثر٫ مهارت های زندگی از کارهای داوطلبانه جاری من هست.

hayedeh-mahmoudi
sahar-etehadieh

سلام به ماه خاتون های عزیز
سحر اتحادیه خیاط و دکوراتور منزل هستم‌.
عاشق خلق کردن اثر هنری جدیدم و وقتی کار هنری می‌کنم‌ حس شاد و سرزندگی به من دست می‌دهد.

شروع هر کار جدید با چالش‌های بسیاری روبرو است من و خواهرم‌ با تلاش بسیار در زمینه خیاطی، با تعدادی از دوستان‌ موفق به تاسیس برند هگزا در ایران شدیم.

کارمان خیلی خوب بود تا اینکه فکر مهاجرت مثل یک جرقه در ذهنمان روشن شد و مجبور شدیم ثمره تلاش و کوشش چند ساله‌‌امان را به دوستانمان بسپاریم و به دبی مهاجرت کردیم.

شروع کار جدید در دبی برایمان سخت بود.
مهاجرت همیشه چالش‌های خودش را دارد، طول می‌کشد تا آدم در مکان جدید خودش را پیدا کند و جا بیفتد.
ولی بعد از مدتی اقامت در دبی و آشنایی با افراد جدید، یک نفر نور امیدی را در دلمان روشن کرد و با صحبت‌هایش انگیزه‌‌ شروع کار دوباره در دبی رقم خورد .

آن فرشته امید پریسا عزیز بود که نقش مثبتی در شروع دوباره کار من و خواهرم داشت
با تلاش کوشش فراوان و راهنمایی دوستان‌ توانستیم کار و حرفه خیاطی را از سر بگیرم و نتیجه‌اش فوق‌العاده بود.

تا مهاجرت دوم، و چالش‌های جدید.
پیدا کردن خودم در این مکان تازه سخت بود، از خواهرم که همیشه با هم بودیم و دوستانم دور شده بودم، روزها را با اندوه بسیاری سپری می‌کردم، ولی با کمک نور امیدم همان پریسا‌ی عزیز
به کتابخوانی علاقمند شدم و شروع به دکلمه متن‌ها کردم. منی که اصلا فکر نمی‌کردم استعداد این کار را داشته باشم!
مسیر زندگیم عوض شد و در حال حاضر مشغول به کار در یک کانال رادیویی در کانادا هستم
و خوشحالم که در حال تجربه کردن یک حرفه جدیدم. و روز به روز پله‌های ترقی را طی
می‌کنم و مشتاق‌تر از دیروزم.

فاطمه فرزان پور
از دوران راهنمایی راهم را انتخاب کرده بودم:
رشته‌ی مشاوره و کمک به انسان‌ها.
وقتی دوران دبیرستان رشته‌ی ادبیات و علوم انسانی را انتخاب کردم همه معلم‌ها و مدیر مدرسه‌ تعجب کرده بودند و نظرشان یک چیز بود:
حیفه بری رشته‌ی انسانی.
اما به نظر من حیف این بود حالا که فقط یکبار فرصت زندگی کردن داریم آن طور که دلمان می‌خواهد زندگی نکنیم. حیف این بود که رویاهایمان را دنبال نکنیم و بعدا حسرت زندگی نازیسته را بخوریم.
من فاطمه فرزان‌پور کارشناسی ارشد رشته مشاوره هستم. در طول چندین سال کار آموزشی پژوهشی و درمانی به این نتیجه رسیدم که آموزش و آگاه سازی جامعه بهترین راه برای رسیدن به سلامت روان است. همیشه به پیشگیری اعتقاد داشته‌ام و تمام تلاشم را می‌کنم از طریق دادن اطلاعات مفید و به روز به شما کمک کنم.
بسیار خرسندم که در مسیر آموختن و رشد با هم همسفر هستیم.

fatemeh-farzanpour
yasi-naseri

من یاسی ناصری هستم . فارغ التحصیل از دانشکده هنرهای دراماتیک در تهران و فوق لیسانس Higher Education
از دانشگاه میشگان .
بعضی ها میگن مثل پرنده ها روی یک شاخه بند نمیشم ☺️!
بنا بر تقدیر در کشورهای مختلف زندگی کردم که یکی از آن ها دبی بود که سعادت آشنایی با پریسا جون را پیدا کردم .
سال ها قبل برای ادامه تحصیل به امریکا رفتم که برگردم ولی نشد !!
جمعا فقط ۲۲ سال از عمرم را در ایران زندگی کردم و همیشه فکر میکردم چکار میتونم برای مردمم و مملکتم انجام بدهم . من به این باور بودم و هستم که همه ما برای منظوری بدنیا آمدیم و قرار نیست زندگی فردی مون دور محور “من منم “زدن هاو خواسته هامون بچرخه. صد البته که وظایفی در مقابل دنیا هم داریم .
با خواست خدا در سال۲۰۱۱ جریانی من را در مسیری انداخت که بعد از سالها راهی ایران و روستاهای سیستان و بلوچستان و مناطق زلزله و سیل زده شدم و تا امروز مشغول خدمت به نیازمندان مانند ساخت مدارس و رفع نیازها و مشکلات و .. و .و پلی بین خیرین و نیازمندان هستم 🙏و بنظر هنوز مثل همون پرنده ,روی یک شاخه قرار ندارم و همیشه در سفرم .

از۱۳ سال پیش تا امروز از طریق دو کانال تلگرام (بکمک نمایندهای معتمد در مناطق مختلف که کارهای اجرایی را انجام می‌دهند ) فعالیت های خیریه ادامه دارد و در کنار آن
در ماه خاتون متن و شعر دکلمه میکنم .
نوشتی و گفتی زیاده ولی وقت عزیزان گرانبها .. در خاتمه برای پریسا جون و تیم خوب ماه خاتون ارزوی موفقیت وبهترین ها را دارم . امیدوارم در این کار فرهنگی خوب , پایدار و استوار باشند .
خدا قوت 🙏

سلام بی پایان به ماه خاتونیا عزیز
من هلیا طاهری هستم متولد شانزدهم دی ۱۳۸۳، ساکن رشت، فارغ التحصیل رشته تجربی و در حال حاضر دانشجو رشته مدیریت مالی در دانشگاه آزادم.
من همیشه به این عقیده معتقد هستم که اگه انسان ها در نزدیکی کسایی بمونند که برای اهداف،اندیشه هاشون تلاش میکنن موفق خواهند شد.
اگه بخوام از خودم بگم از بچگی فرد ساکت ‌کم حرف اما بسیار کنجکاوی بودم بطوری که دوست داشتم همیشه از موضوعات مختلف سر در آورم.
و البته عاشق کارتون دیدن بودم تا اینکه به این سن رسیدم و با انیمه آشنا شدم و شدم یکی از طرفدار های پروپاقرص انیمه یا به اصطلاح ژاپنی (اوتاکو) و خوشحالم که سایت ماه خاتون این فرصت رو در اختیارم قرار داد تا با فعالیت کردن در بخش انیمه، افراد زیادی رو با این صنعت آشنا کنم.

helia-taheri
تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt