parisa-meshkinpoosh

بیا تا گل بر افشانیم و می در ساغر اندازیم
فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم

زندگی مدرن و پیچیدگی هایش کم کم آدم ها را از هم دور میکند و مشغله هایش، فرصت دیدارها را از ما می گیرد و با اینکه در این دنیای مدرن همه چیز ظاهراً فراهم است ولی به جای آنکه حال دلمان خوب باشد، هر روز بیشتر از گذشته گرفتار روزمره گی و سردرگمی شده ایم.
ما در گروه فرهنگی ماه خاتون (نامی که برگرفته از شان ماه بانوان ایران زمین است) باور داریم که نمی توانیم و نمی خواهیم خلاف جهت تکنولوژی و زندگی مدرن حرکت کنیم ودر عین حال دوست نداریم فرهنگ و سنت با هم بودن را هم از دست بدهیم، پس برآن شدیم که از همین تکنولوژی که ابزارمدرنیته است در جهت کمک به احیای فرهنگ و سنت هایمان استفاده کنیم.
در ماه خاتون ما دانسته هایمان را به اشتراک می گذاریم و هر از گاهی به مناسبتی، گردهمایی برای با هم بودن و لذت بردن از لحظه ها را ترتیب می دهیم و دست همه عزیزانی را که در این کار ما را یاری می کنند صمیمانه می فشاریم و از کمک هایتان در جهت ارتقا دانش و غنا بخشیدن به سایت ماه خاتون استقبال خواهیم کرد و سپاسگزاریم.

موسس گروه فرهنگی ماه خاتون

من پریسا مشکین پوش هستم موسس گروه فرهنگی ماه خاتون

درکودکی بسیار بازیگوش و رویا باف بودم و از درس خواندن بیزار
فقط درس معلمی را می خواندم که خوب درس می داد و خوش اخلاق و خوشرو بود
عاشق کارتون و فیلم داستانی بودم، مخصوصا فیلم هایی که در آن یه” پری مهربون” و یا جاودگری بود که آرزوهای قشنگ آدم ها را برآورده می کرد.

سالها گذشت و با پسرم هم جز مریدان فیلم های هری پاتر شدیم، باز هم چوب جادو مرا به افکار و رویاهای کودکانه دلنشینم برد.
از طرفی همیشه اهل کتاب و مطالعه بوده و هستم چون پدری فرهیخته روح زندگیش را به من هدیه داد و علیرغم حرفه مهندسی شیمی و صنایع، شعله های علاقه به مطالعه و کتاب را در روح و جانم دمید و باعث شد که همیشه کتابی هر چند کوچک با خودم همراه داشته باشم، از حدود ۳۰ سالگی به بعد در جستجوی یافتن معنای زندگی ام بودم و به همین دلیل سراغ مطالعه کتاب های روانشناسی و مهارت های نوین زندگی رفتم و درکارگاه های آموزشی مختلفی در همین زمینه هم شرکت کردم و در نهایت گمشده خود و رسالتم را پیدا کردم. رسالت من همان “چوب جادو” است، چوب جادویی که دیگران را خوشحال می کند.
فهمیدم چیزیکه بیشتر ازهمه منو خوشحال میکنه و به من انرژی میده خوشحال کردن دیگرانه،اگرآن آدم و خصوصیات فردیش را بخوبی بشناسم می توانم به نوعی شگفت زده اش بکنم و مطمئن باشم که حتما خوشش خواهد آمد چون شناخت لحظه شاد و نشاط آور برای اطرافیانم یکی از ویژگی های مهم منه.
ایده ایجاد وب سایت “ماه خاتون”از اینجا شکل گرفت
“ماه خاتون” ابزاری برای خوشحال کردن آدم هاست.
تصمیم گرفتم که دورهمی ها را با سرگرمی و آموزش تلفیق کنم و بعنوان یک مجری صادق و خلاق، جستجو کنم و بهترین ها را پیدا کنم تا در کنار هم لحظات خوب آموزشی و سرگرمی را رقم بزنیم.
جمله معروفی هست که میگه:
در زندگی هر وقت شاگرد آماده باشه استاد از راه میرسه
من هم با خواندن کتاب “بنویس تا اتفاق بیفتد”
آرزوهامو در دفتری نوشتم و خوشحالم که این اتفاق افتاد و توانستم رسالت زندگی ام، یعنی شاد کردن و انگیزه بخشیدن به دیگران رو به مرحله وجود بگذارم و و حضوری موثر و پررنگ در اجتماع داشته باشم.
آرزو می کنم که بارشی از انرژی مثبت باشم و تا جائیکه می توانم شادی، عشق، شور، امید و انگیزه را برای همه به ارمغان بیاورم…
پریسا مشکین پوش

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt