۷ نکته طلایی برای آنکه شیک‌ پوش باشیم

 در لباس, مد

گردآوری: آسیه وصولی پور

شیک پوش بودن یکی از روش ھایی است که موجب میشود تا افراد جذاب به نظر برسند!

خانم باشید و یا آقا، تفاوتی ندارد! برای رسیدن به موفقیت در زندگی و کار و یا تحصیل خود باید به اصولی آگاه باشید تا این حس را در اطرافیان خود به وجود بیاورید که میتوانند روی شما حساب.کنند.

در ادامه قصد داریم شما را با ۷ نکته طلایی برای داشتن ظاھری جذاب و ھمچنین شیک پوش بودن آشنا سازیم. برخی از این نکات بسیار ساده تر از آن چیزی ھستند که تصور میکنید! و شاید ھمین سادگی موجب میشود تا نسبت به آنھا بی توجه باشیم!

در اینجا باید به این نکته اشاره کرد که برای داشتن ظاھر جذاب، حتما نیازی نیست تا ھزینه ھای زیادی را متحمل شوید. تنھا کمی خلاقیت و نکته سنجی کافی است تا در میان جمع دوستان و آشنایان بدرخشید!

نکات طلایی برای داشتن ظاھری جذاب و شیک

۱. سادگی ھمیشه جذاب است. و ھرگز از مد نمیافتد!

در انتخاب لباس و ھمچنین اکسسوری ھا راه میانه را در پیش بگیرید.

۲. پوشیدن لباس چروک، ممنوع.است.

اولین چیزی که در دیدار با دوستان و آشنایان به چشم خواھد آمد، ظاھر مرتب و به اصطلاح اتو کشیده فرد.می باشد. بنابراین تلاش کنید تا لباس ھایتان ھمیشه اتو کشده و مرتب باشند. به این ترتیب با نحوه لباس پوشیدن خود به دیگران خواھید فھماند که انسان ھای مرتب و منظمی.ھستید.

۳. واکس زدن و مرتب و تمیز نگه داشتن کفش ھا را جدی.بگیرید!

کفش ھا یکی از المان ھای اصلی در ظاھر ھر فردی محسوب می شوند. ممکن است شخصی تمامی اصول اولیه را رعایت کرده باشد، اما کفش ھا را فراموش کند! در این صورت، تقریبا میتوان گفت او به خوبی تمام زحماتش را به ھدر خواھد داد!

۴. تعادل رنگ ھا را در لباس پوشیدن در نظر داشته.باشید.

تصور کنید در مقابل یک تابلوی نقاشی ایستاده اید. در تمام این تابلو از رنگ ھای طیف آبی، استفاده شده.است. و تنھا یک سیب سرخ درآن نقاشی شده.است! در ھمان نگاه اول این سیب سرخ مانند یک لکه قرمز بدون ارتباط به موضوع نقاشی و دیگر المان ھای موجود در تابلو به نظر خواھد رسید.

بنابراین بسیار مھم است که رنگ ھا به صورت ھماھنگ در بخش ھای مختلف به کار برده.شوند.

۵. فرم اندامی خود را بشناسید و بعد از آن بھترین گزینه را مطابق فرم بدنتان انتخاب نمایید.

بلندی و یا کوتاھی قد، چاقی شکم و یا پھلوھا، اضافه وزن داشتن و یا بسیار لاغر بودن، ھمگی موجب میشوند تا گروھی از لباس ھا به اصطلاح بر تن شما بنشینند. در حالیکه ممکن است برخی از انواع دیگر لباس ھا به شما نیاید.

۶. مطابق شناختی که از فرم اندام خود به دست آورده اید، از مد روز پیروی.نمایید.

این اشتباه است که بدون توجه به نیاز اندام خود، بخواھیم ھر آنچه را که مد و یا ترند میشوند بپوشیم!

۷. برای خود یک رایحه خاص و ھمیشگی انتخاب کنید.

این رایحه قرار است تا به نوعی معرف شما باشد. در دنیای مد و زیبایی به این رایحه خاص که به نوعی تبدیل به معرف شما میشود، امضای شخصی گفته. میشود.

کلام آخر

تمامی این نکات طلایی که در بخش قبلی به آنھا اشاره شد، مھمترین بخش ھایی بودند که برای داشتن یک ظاھر جذاب و به اصطلاح شیک پوش بودن، می بایست مورد توجه قرار بگیرد. و به طور حتم نکات دیگری ھم ھستند که با به کار گرفتن آن ھا میتوانید در این راه موفقیت بیشتری را کسب.نمایید.

آنچه در این میان بسیار اھمیت دارد این است که سعی کنیم تا در ھر شرایطی خود واقعیمان باشیم. ھر فردی منحصربفرد است! تنھا در این صورت است که قادر خواھیم بود تا وجود بینظیر خود را زندگی نماییم.

امیدواریم با به کار بستن این موارد طلایی، شیک پوشی را به شیوه خاص خودتان تجربه.نمایید. از اینکه تا پایان با ما ھمراه بودید، از شما سپاسگزاریم.

 

اگر به بخش مد و لباس علاقمند هستید از مقاله قبلی ما نیز دیدن کنید.

روی لینک زیر کلیک کنید.

چگونه استایل شخصی خود را بیابیم؟

 

گردآوری:آسیه وصولی پور

Maahkhatoon97

Recommended Posts

نظرات و پیشنهادات

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt