کوکتل پالوما

 در خانه داری

مواد تشکیل دهنده کوکتل پالوما

یک کوکتل سنتی پالوما از تکیلا، آب لیموترش و نوشابه گریپ فروت تشکیل شده است. دستور غذای من نسخه تازه تری از این ترکیب کلاسیک است. در اینجا چیزی است که در آن وجود دارد:

  • تکیلا – از هر تکیلا با کیفیت خوب در این دستور استفاده کنید. ما این برند را دوست داریم، اما با خیال راحت از مورد علاقه خود استفاده کنید!
  • آب گریپ فروت و نوشابه – من نوشابه گریپ فروت سنتی را با ترکیبی از آب گریپ فروت و آب گازدار عوض می کنم. برای بهترین طعم، از آب گریپ فروت تازه فشرده استفاده کنید!
  • آب لیموترش – همراه با آب گریپ فروت، این نوشیدنی را خوشمزه ترش می کند.
  • شهد آگاو یا شربت ساده – چون من در این دستور از نوشابه استفاده نمی کنم، طعم ترش/ترش گریپ فروت و لیموترش را با چیزی شیرین متعادل می کنم. من مقدار کمی آگاو یا شربت ساده را می خواهم، اما در افزودن بیشتر به طعم آن درنگ نکنید.
  • نمک – برای لبه لیوان شما! من دوست دارم از نمک دریایی درشت استفاده کنم، اما نمک کوشر در اینجا نیز موثر است.
  • یخ – کوکتل پالوما همیشه روی سنگ ها بهتر است!

لبه یک لیوان هایبال یا لیوان مارگاریتا را با یک تکه گریپ فروت بمالید و آن را در یک بشقاب کوچک نمک فرو کنید. تکیلا، آب گریپ فروت، آب گازدار، آبلیمو و شیرین کننده را به لیوان اضافه کنید، هم بزنید تا ترکیب شود و یخ را اضافه کنید تا لیوان پر شود. به مزه شیرین کنید و با گریپ فروت یا لیموترش تزئین کنید. لذت ببرید!

اگر خیلی قوی است، بگذارید یخ شروع به ذوب شدن کند. اگر طعم پالومای شما در اولین امتحان خیلی قوی است، بگذارید چند دقیقه در دمای اتاق بماند. همانطور که یخ آب می شود، نوشیدنی را رقیق می کند. اگر هنوز سفت تر از چیزی است که می خواهید، روی لیوان خود آب گازدار بیشتری بپوشانید.
عوضش کن من این دستور را همانطور که نوشته شده دوست دارم، اما با مزکال نیز خوشمزه است. اگر این تنوع را امتحان کنید، ممکن است بخواهید شیرین کننده اضافی اضافه کنید تا طعم آن را متعادل کنید تا طعم دودی را متعادل کنید. این کوکتل پالوما با مقداری گرما نیز فوق العاده است! برای تند شدن، چند برش هالاپینو را در تکیلا بریزید و بگذارید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در دمای اتاق بماند قبل از اینکه نوشیدنی خود را درست کنید.

____

Recommended Posts

نظرات و پیشنهادات

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt