سالاد تربچه

 در آشپزی, خانه داری

مواد لازم دستور تهیه سالاد تربچه

برای تهیه این سالاد تربچه به چه چیزی نیاز دارید:

تربچه! من در اینجا به دو صورت از آنها استفاده می کنم. مقداری را تفت دادم تا طعم فلفلی آنها ملایم شود. سپس، چند تُربچه خام را نازک برش می‌دهم و آن‌ها را داخل سالاد می‌ریزم تا ترد شوند.

لوبیا دریایی – بافت خامه ای آن ها در کنار تُربچه ترد خوشمزه است و این سالاد را به اندازه ای دلچسب می کنند که به تنهایی یک وعده غذایی باشد.

پستو سبز تربچه – به این سالاد تربچه تازه، پیچیدگی غنی و آجیلی اضافه می کند.

آجیل کاج – برای ترد کردن!

کیپر – طعم شور  آنها کاملاً با تربچه های فلفلی، گیاهان تازه و پستو جفت می شود.

نعناع تازه .

پنیر پکورینوی تراشیده شده یا پنیر پارمزان – من دوست دارم آن را به این سالاد اضافه کنم تا یک چاشنی نمکی  داشته باشم، اما این کاملا اختیاری است. اگر گیاهخوار هستید یا لبنیات ندارید)، راحت از آن صرف نظر کنید!

وینگرت لیمویی – این سس روشن  همه چیز را به هم گره می زند.

طرز تهیه سالاد تربچه:

لوبیا سفید را با کمی وینیگرت بریزید و سالاد را با تربچه های خام و بو داده، آجیل کاج، کیپر و  پستو در یک بشقاب بریزید.  سس بیشتری اضافه کنید.

با نعناع تازه تزیین کنید و با نمک و فلفل مزه دار کنید. سالاد تربچه را با پیتای تازه، فوکاچیای خانگی یا نان خرد شده سرو کنید و لذت ببرید!

نکات  تهیه سالاد تربچه

آاز آنجایی که مواد تشکیل دهنده این سالاد تربچه بسیار مقوی هستند، یک دستور العمل عالی برای تهیه و بسته بندی برای ناهار یا پیک نیک است.

اگر این کار را می کنید، توصیه می کنم صبر کنید تا برگ های نعنا را درست قبل از خوردن اضافه کنید تا سبز و تازه بمانند.

تُربچه های برشته شده را در سمت ترد نگه دارید. من همیشه دوست دارم تربچه های برشته شده ام لقمه خوبی داشته باشند، اما فکر می کنم در دستور پخت این سالاد تُربچه بسیار مهم است. اگر خیلی نرم باشند، با لوبیای سفید خامه‌ای متضاد نیستند یا در برابر تُربچه‌ های خام ترد مقاومت نمی‌کنند. من توصیه می کنم زمانی که این دستور را درست می کنید آنها را فقط ۱۰-۱۵ دقیقه برشته کنید.

من این دستور العمل سالاد تربچه را همانطور که نوشته شده دوست دارم، اما با تغییرات هم طعم خوبی ایجاد می کند. سعی کنید عدس سبز فرانسوی پخته شده را با لوبیا سفید عوض کنید.

علاوه بر نعناع از انواع سبزی های تازه مانند ریحان، ترخون یا آویشن استفاده کنید یا مقداری پنیر فتا خرد شده به آن اضافه کنید.

تُربچه قرمز ورقه شده را با خیار جایگزین کنید. حتی می توانید مارچوبه برشته شده خرد شده را هم امتحان کنید!

خلاق باشید و لذت ببرید و به من بگویید چه تغییراتی را امتحان می کنید!

_____

منبع : love&lemons

سالاد سیب زمینی با سبزیجات

maahkhatoon97

 

Recommended Posts

نظرات و پیشنهادات

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt