سالاد چغندر

 در آشپزی, خانه داری

مواد لازم دستور تهیه سالاد چغندر

برای تهیه این سالاد چغندر می توانید از انواع چغندر استفاده کنید. چغندر قرمز، چغندر طلایی یا چغندر صورتی چیوگیا همگی خوب عمل می کنند. اگر می توانید از ترکیبی از رنگ ها استفاده کنید، اما اگر چغندر قرمز تمام آن چیزی است که در دسترس است، نگران نباشید. سالاد همچنان زیبا و طعم عالی خواهد داشت.

و نکته: اگر رویه چغندرها هنوز چسبیده است، آنها را پرت نکنید! در عوض، آنها را ذخیره کنید تا این دستور العمل سبزی چغندر سرخ شده را درست کنید. هدر ندهید، نمی خواهید!

برای تهیه این سالاد چغندر به چه چیز دیگری نیاز دارید:

سیب ننه اسمیت – طعم ترد و شیرین را اضافه می کند. یک گلابی رسیده در اینجا نیز به خوبی کار می کند.
سبزیجات تازه – من دوست دارم از آرگولا یا مخلوط بهار برای ایجاد پایه تازه سالاد استفاده کنم. پاشیدن سبزه های کوچک نیز یک لمس خوب است.
پنیر بز نرم – یک شریک عالی برای چغندر برشته شده! طعم بد بو و بافت خامه ای آن به طرز شگفت انگیزی با سبزیجات ریشه ای شیرین و خاکی جفت می شود.
گردوی برشته شده – برای خاکی بودن، غلیظی و ترد بودن بیشتر.
موسیر برش نازک – برای طعم تند.

وینگرت بالزامیک – من خودم با روغن زیتون، سرکه بالزامیک، کمی شربت افرا، سیر و خردل درست می کنم. طعم شیرین و تند آن واقعا سالاد را با هم ترکیب می کند.
و نمک دریایی پوسته پوسته و فلفل سیاه تازه – برای اینکه همه مزه‌ها را بیدار کنید! من عاشق ترد ظریفی هستم که نمک پولکی به این سالاد چغندر اضافه می کند، اما اگر آن را پیدا نکردید، نمک دریایی معمولی نیز خوب است.

پیشنهادات سرو سالاد چغندر بوداده:

این سالاد چغندر و پنیر بز یک غذای جانبی عالی برای هر وعده غذایی پاییز یا زمستان است. می توانید آن را برای ناهار با یک کاسه سوپ تره سیب زمینی یا کدو حلوایی میل کنید یا آن را برای شام با پاستا، ریزوتو، پیتزا یا پولنتا سرو کنید. همچنین می تواند یک افزودنی عالی برای گسترش تعطیلات باشد. آن را برای روز شکرگزاری با غذاهای کلاسیک مانند کاسه لوبیا سبز، کاسرول سیب زمینی شیرین و پوره سیب زمینی سرو کنید، یا آن را با لازانیا یا زیتی پخته برای یک غذای تعطیلات دیگر سرو کنید.

برای این کار می توانید چغندر را بپزید و سس آن را تا دو روز قبل درست کنید و در یخچال نگهداری کنید. درست قبل از سرو، سالاد را با چغندر برشته، پنیر بز، سیب، گردو، موسیر و سبزی ترکیب کنید. روی سس بپاشید و سرو کنید!

Recommended Posts

نظرات و پیشنهادات

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt