سالاد کلرابی!

 در آشپزی, خانه داری

اگر هنوز در منوی شکرگزاری خود برای یک غذای دیگر جا دارید، این دستور پخت سرمه را درست کنید! ترد و با طراوت است – راهی عالی برای متعادل کردن کرایه های تعطیلات دلپذیر مانند پر کردن و پوره سیب زمینی. بعلاوه، فقط به ۱۰ ماده اولیه نیاز دارد و در حدود ۱۵ دقیقه با هم ترکیب می شود. می‌توانید سبزیجات را خرد کنید، سس را هم بزنید و در مدت زمانی که طول می‌کشد تا رول‌های شام یا سیب‌زمینی شیرینتان را در فر گرم کنید، روی میز بگذارید.
مواد لازم دستور پخت کلرابی
اگر به این فکر می‌کنید که «سرمه چیست؟»، صدای شما را می‌شنوم. من برای اولین بار متوجه شدم که آن را سال ها پیش، زمانی که در جعبه CSA من ظاهر شد. مانند کلم و کلم بروکلی، عضوی از خانواده براسیکا است. طعم خردلی، فلفلی و بافتی ترد شبیه شلغم دارد. فوق العاده همه کاره است – می توانید آن را برشته و تفت دهید – اما من آن را به صورت خام بیشتر دوست دارم. این دمنوش بافت ترد و آبدار خود را کاملاً نشان می دهد. من فکر می کنم شما آن را دوست خواهید داشت!
هنگامی که مقداری سرمه به دستتان رسید (فقط ۱ عدد نیاز دارید)، این مواد ساده را برای درست کردن سرمه جمع کنید:

یک سیب – به دنبال انواع ترد و شیرین باشید. من از سیب گالا استفاده کردم و خوشمزه بود، اما سیب هانی کریسپ یا پینک لیدی هم خوب کار می کند.

پیاز قرمز – لقمه ملایمی به سالاد اضافه می کند.
سرکه سیب و خردل – آنها سس را خوب و تند می کنند.
عسل – خردل و سرکه را متعادل می کند.
روغن زیتون فوق بکر – آندریا در واقع به روغن فندق نیاز دارد، اما من روغن زیتون را عوض کردم زیرا این همان چیزی است که در دست دارم. از آنچه دارید یا آنچه برای شما محلی است استفاده کنید!
فندق – آنها ترد اضافی و طعم غلیظ و آجیلی را اضافه می کنند.
و جعفری – به سالاد سرمه یک ظاهر تازه و دوست داشتنی می دهد.
دستور العمل کامل را با اندازه گیری های زیر پیدا کنید.
وقتی آماده پختید، برگ های سرمه را جدا کنید، پیاز را پوست بگیرید و به صورت تخته های نازک برش دهید. سپس تخته ها را به صورت چوب کبریت برش دهید. در حالی که در حال انجام آن هستید، پیاز را نازک برش دهید و سیب را نیز به چوب کبریت خرد کنید.
روغن، سرکه، خردل و عسل را در کف یک کاسه بزرگ با هم مخلوط کنید. مواد باقیمانده را اضافه کنید و روی آن را بپوشانید. سالاد را با نمک و فلفل مزه دار کرده و سالاد را با جعفری تزیین کرده و سرو کنید

جدیدترین ها

نظرات و پیشنهادات

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt