کدام آیتم‌ها را می‌توان با پیراهن ساحلی ست کرد؟

 در لباس, مد

پیراهن‌های ساحلی پیراهن‌هایی سبک، راحت و گشادی هستند که مخصوص گشت‌وگذار در ساحل و روزهای گرم تابستانی طراحی شده‌اند؛ این پیراهن‌ها اغلب با پارچه‌های طرح‌دار دوخته می‌شوند و طرح‌­ها و گل‌­های درشت آن یادآور غروب و نخل و چتر و جزئیات تابستانی است.

هر چند این پیراهن‌ها برای سفرهای ساحلی طراحی شده‌اند، بسیاری از خانم‌ها به ویژه در سال‌های اخیر از این پیراهن‌های شاد و راحت برای استایل‌های بهاری و تابستانی خیابانی استفاده می‌کنند. اما برای داشتن یک استایل جذاب با پیراهن ساحلی چه نکاتی را باید رعایت کرد و کدام آیتم‌ها را می‌توان همراه با این پیراهن‌های جذاب و خنک ست کرد؟ برای دانستن آن با ماه خاتون همراه باشید‌.

پیراهن ساحلی با مانتواستایل پیراهن ساحلی با مانتو:

پیراهن‌های ساحلی را می‌توانید با در استایل خیابانی با مانتو ست کنید. مانتوهای عبایی جلوباز، مانتوهای آستین کیمونویی و پانچوهای جلوباز یا جلوبسته بهترین مدل‌های مانتو برای ست کردن با پیراهن ساحلی هستند. پیراهن‌های ساحلی حالتی افتاده و نسبتاً بدون شکل دارند؛ بنابراین بهتر است به سراغ مانتوهایی بروید که جنس لطیفی داشته و حالتی افتاده دارند. مانتوهای حریر یا مانتوهای نخ پنبه‌ی لطیف برای این استایل می‌توانند بسیار مناسب باشند. با توجه به این که پیراهن‌های ساحلی اغلب بلند هستند این آیتم‌ها را هم با مانتوهای کوتاه می‌توانید ست کنید و هم با مانتوهای کوتاه.

برای انتخاب رنگ مانتو می‌توانید به سراغ رنگ‌های روشن یا خنثی بروید یا رنگی هماهنگ با زمینه‌ی پیراهن ساحلی انتخاب کنید. به‌عنوان‌مثال اگر پیراهن ساحلی سفید با گل‌های آبی‌رنگ را انتخاب کرده‌اید انتخاب یک مانتوی عبایی حریر با رنگ آبی روشن می‌تواند انتخاب جذابی برای شما باشد.

پیراهن ساحلی با کت جیناستایل با پیراهن ساحلی و کت جین:

یکی از دیگر آیتم‌هایی که برای ست کردن با پیراهن ساحلی مناسب است کت جین کوتاه است؛ این آیتم اسپرت که با پیراهن‌های ماکسی به زیبایی ست می‌شود با پیراهن‌های ساحلی رنگارنگ و طرح‌دار هم می‌تواند ترکیب جذابی را خلق کند. در این استایل علاوه بر صندل‌های بندی بدون پاشنه، کتانی‌های سفید هم می‌توانند فوق‌العاده باشند. علاوه بر کیف‌های رودوشی و بندی در این استایل می‌توانید کوله‌پشتی‌های کوچک چرمی یا پارچه‌ای زنانه را هم به استایلتان اضافه کنید. علاوه بر کت‌های جین کوتاه از کت‌های کوتاه کتان یا چرم هم می‌توانید در این استایل استفاده کنید.

اگر پیراهن‌های ساحلی که کمرشان کش دوزی شده است یا کمربند دارند را انتخاب کرده‌اید بهتر است کت‌های کوتاه تا روی کمر را انتخاب کنید تا سیلووئت استایلتان جذاب‌تر باشد؛ اما اگر پیراهن‌های ساحلی بدون کمر را انتخاب کرده‌اید از کت‌های جین بلند هم می‌توانید استفاده کنید.

پیراهن ساحلی و شومیزپیراهن ساحلی و شومیزهای کژوال جلوباز:

شومیزهای کژوال نخی، کتان، جین و لینن هم آیتم‌های مناسبی برای ست کردن با پیراهن ساحلی هستند. اگر پیراهن ساحلی طرح‌دار انتخاب کرده‌اید بهتر است یک شومیز تک‌رنگ هماهنگ با پالت رنگی طرح زمینه پیراهن انتخاب کنید در غیر این صورت به سراغ رنگ های خنثی بروید. اگر شومیز دکمه‌دار انتخاب کرده‌اید بهتر است دکمه‌های شومیز را باز بگذارید تا پیراهن ساحلی جلوه‌ی جذاب‌تری در استایل شما داشته باشد؛ البته می‌توانید شومیز را روی پیراهن ساحلی گره بزنید.

بهتر است در این استایل به سراغ شومیزهای گشاد و اورسایز بروید چرا که با توجه به ماهیت گشاد و بی‌شکل پیراهن‌های ساحلی این مدل شومیزها در ترکیب با پیراهن ساحلی جلوه‌ی بهتری دارند.

پیراهن ساحلی با اکسسوریبهترین اکسسوری‌ها برای استایل با پیراهن ساحلی:

پیراهن ساحلی یادآور روزهای گرم تابستانی و بهاری در کنار ساحل است؛ بنابراین هرچه تم اکسسوری‌هایتان به این حال و هوا نزدیک‌تر باشد هماهنگی آن‌ها با پیراهن ساحلی که انتخاب کرده‌اید هم بیشتر است. کیف‌های حصیری و کنفی جزو بهترین انتخاب‌ها برای استایل با پیراهن ساحلی هستند مخصوصاً اگر به سراغ رنگ‌های روشن بروید. علاوه بر این کیف‌های رودوشی چرمی رنگارنگ هم می‌توانند انتخاب مناسبی برای ست کردن با پیراهن ساحلی باشند.

برای انتخاب زیورآلات به سراغ آیتم‌های رنگارنگ و شاد بروید؛ گردنبندهای مهره‌ای و دستبندهای رنگارنگ مهره‌ای و گوشواره‌های بزرگ رنگی بهترین اکسسوری‌ها برای ست کردن با پیراهن ساحلی هستند. به خاطر داشته باشید که پیراهن‌های ساحلی ماهیتی کژوال دارند؛ بنابراین از ست کردن زیورآلات مجلسی مانند گردنبندها و گوشواره‌های مجلسی پر زرق‌وبرق نگین‌دار با این آیتم‌ها اجتناب کنید‌.

عینک‌های آفتابی با فریم‌های بزرگ و رنگی هم اکسسوری‌های مناسبی برای استایل با پیراهن ساحلی محسوب می‌شوند.

پیراهن ساحلی و کفشبا پیراهن ساحلی چه نوع کفشی بپوشیم؟

صندل زنانه یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که برای استایل با پیراهن ساحلی می‌توانید سراغش بروید؛ صندل‌های بدون پاشنه‌ی بندی با رنگ‌های روشن یا رنگ‌های بولد هماهنگ با طرح زمینه‌ی پیراهن ساحلی بهترین انتخاب‌ها برای ست کردن با پیراهن ساحلی هستند. به‌ عنوان‌ مثال صندل‌های بندی رومی به زیبایی با پیراهن‌های ساحلی ست می‌شوند. صندل‌های کنفی هم می‌توانند انتخاب خوبی برای ست کردن با پیراهن ساحِلی باشند. اگر می‌خواهید همراه با پیراهن ساحلی صندل پاشنه‌بلند بپوشید بهتر است به سراغ صندلی‌هایی با پاشنه پلتفرم بروید؛ صندل‌های پلتفرم با پاشنه‌ی حصیری می‌توانند در ترکیب با پیراهن ساحلی بسیار جذاب باشند.

 


اگر از خواندن این مقاله لذت بردید از مقاله قبلی ما نیز دیدن کنید. 

روی لینک زیر کلیک کنید. 

 

Maahkhatoon97

Recommended Posts

نظرات و پیشنهادات

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt