سالاد کلم با سرکه

 در آشپزی, خانه داری

مواد لازم  تهیه سالاد کلم سرکه

این دستور پخت سالاد کلم با سرکه با مقدار زیادی سبزیجات ترد شروع می شود: کلم قرمز، کلم سبز و هویج. من خودم سبزیجات را خرد کردم زیرا فکر می‌کنم بهترین بافت و طعم را به این ترتیب دارند، اما اگر زمان را تحت فشار قرار دهید، کاملاً متوجه می‌شوم! برای یک میانبر آسان، کلم و هویج را با ۶ فنجان مخلوط سالاد کلم خریداری شده جایگزین کنید.

من دستور غذا را با این مواد ساده کامل می کنم:

پیازچه – برای عمق طعم پیاز.
سس سرکه سیب – اگر از من بپرسید، یک سالاد کلم سرکه خوب باید کمی شیرین باشد، بنابراین برای این دستور، سس تند را با یک قاشق چایخوری عسل اضافی متعادل می کنم.
تخمه آفتابگردان – آنها را در یک ماهیتابه کوچک و خشک روی حرارت ملایم برشته کنید تا طعم آجیلی خود را نشان دهد.
نمک دریا – برای اینکه همه طعم ها بهم برسند.
و جعفری – برای یک لمس پایانی تازه!

طرز تهیه سالاد کلم سرکه

این دستور تهیه سالاد کلم با سرکه بسیار ساده است! در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

ابتدا پانسمان را درست کنید. به جای اینکه سس را در یک کاسه کوچک جداگانه هم بزنید، آن را درست در ته ظرفی که قرار است برای درست کردن سالاد کلم استفاده کنم درست می کنم. ظروف کمتر = تمیز کردن آسان تر!
سپس سبزیجات خرد شده، پیازچه و نمک را اضافه کنید. پرتاب کنید تا ترکیب شود
بعد، زمان خنک شدن است. این دستور العمل سالاد کلم با سرکه بهتر است بعد از اینکه سبزیجات فرصتی برای مارینه شدن در سس داشته باشند. روی کاسه را بپوشانید و قبل از سرو، حداقل ۲۰ دقیقه (و حداکثر ۲ روز!) خنک کنید.

در نهایت به سلیقه مزه دار کنید. بعد از سرد شدن سالاد کلم، چاشنی آن را بچشید و تنظیم کنید. درست قبل از سرو، آن را با جعفری و تخمه آفتابگردان بپاشید و بریزید. لذت ببرید!

پیشنهادات سرو سرکه کلم
مانند سالاد کلم بر پایه مایونز، این سالاد کلم سرکه ای یک غذای جانبی خوشمزه است. ما آن را با غذاهای کلاسیک آشپزی مانند سالاد میوه و ذرت روی بلال.

جدیدترین ها

نظرات و پیشنهادات

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt