سالاد سبز

 در آشپزی, خانه داری

طرز تهیه سالاد سبز ساده

دستور العمل های سالاد سبز عالی با سبزیجات عالی شروع می شود. اگرچه من یک سالاد کلم پیچ خوب یا سالاد سبزیجات مخلوط را به اندازه نفر بعدی دوست دارم، اما وقتی یک سالاد ساده و با طراوت درست می کنم، دوست دارم از کاهو به عنوان پایه استفاده کنم.
به دنبال کاهوهایی باشید که دارای برگ های نرم و ساقه های ترد و بدون تغییر رنگ هستند. من بویژه طعم و بافت کاهوهای کره ای مانند بوستون و بیب را دوست دارم، اما کاهوی برگ لطیف یا کاهوی رومی اینجا نیز به خوبی جواب می دهد. از هر آنچه که به نظر می رسد استفاده کنید. هر چه تنوع بیشتر باشد، بهتر است
وقتی برای تهیه سالاد آماده شدید، برگ های کاهو را جدا کرده و خوب بشویید و خشک کنید. برای جلوگیری از کبودی یا پاره شدن برگ ها، توصیه می کنم برای این مرحله از سالاد اسپینر استفاده کنید (من این را دارم). با استفاده از آن، می توانید در کوتاه ترین زمان، برگ ها را تقریباً کاملاً خشک کنید
اگر سالاد اسپینر ندارید، کاهوی شسته شده را روی حوله آشپزخانه پهن کنید تا در حین آماده کردن سایر اجزای سالاد خشک شود.
تاپینگ و انواع
بعد از اینکه سبزی هایم را آماده کردم، این دستور را با خیارهای نازک برش خورده، آووکادو، پارمزان ریش شده و آجیل برشته شده به پایان می برم. وینگرت لیمویی اصلی من همه را به هم پیوند می دهد.
تاپینگ و انواع
بعد از اینکه سبزی هایم را آماده کردم، این دستور را با خیارهای نازک برش خورده، آووکادو، پارمزان ریش شده و آجیل برشته شده به پایان می برم. وینگرت لیمویی اصلی من همه را به هم پیوند می دهد
این یک ترکیب فوق‌العاده است – خیارها ترد و با طراوت هستند، آووکادو غنی و خامه‌ای است، پارمزان شور است، و بادام برشته شده و تخمه کدو تنبل ترد خوشمزه‌ای به آن اضافه می‌کنند. همانطور که گفته شد، این دستور غذا انعطاف پذیر است. به راحتی می توانید با تاپینگ های مختلف یا سس سالاد دیگری آزمایش کنید. در اینجا چند راه وجود دارد که من دوست دارم آن را تغییر دهم:
پنیر را عوض کنید. پارمزان را با فتا نمکی یا پنیر بز عوض کنید. یا از پنیر صرف نظر کنید تا این دستور غذا را وگان کنید.
یک چیز شیرین اضافه کنید. یک پاشیدن کرن بری یا گیلاس خشک در اینجا عالی خواهد بود.
یا کرانچ اضافی. کروتون های خانگی یا نخود سوخاری ترد را داخل آن بریزید.
بدون آجیل بروید. بادام را با مقدار بیشتری پپیتا جایگزین کنید یا از مخلوط پپیتا و تخمه آفتابگردان استفاده کنید.
یک پانسمان دیگر را امتحان کنید. آسمان حد است! روی الهه سبز، سس تاهینی، سس خردل عسلی، سس ایتالیایی خانگی، سس دامداری گیاهی، سس سالاد یونانی و غیره بپاشید. اگر سس مورد علاقه‌تان هست، می‌توانید آن را روی این سالاد استفاده کنید.
سبزیجات اضافی مانند تربچه ترد، گوجه فرنگی آبدار گیلاسی یا هویج آبدار را روی هم بچکانید. در بهار، مارچوبه بلانچ شده نیز انتخاب خوبی خواهد بود.

جدیدترین ها

نظرات و پیشنهادات

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt