سالاد بروکلی

 در آشپزی, خانه داری

 

مواد لازم دستور تهیه سالاد بروکلی:

دستور العمل سالاد بروکلی که برای شما خوب است
سالاد بروکلی یک غذای جانبی استاندارد است،

اما دستور پخت معمولی سالاد بروکلی کلاسیک:

حاوی شکر، مایونز فراوان، بیکن و پنیر چدار تیز است.

نسخه من یک پیچش تازه تر و سالم تر است –

من شکر، گوشت و پنیر را به طور کلی حذف می کنم. نتیجه یک سالاد ترد و با طراوت است که در تمام تابستان ستاره آشپزی شما خواهد بود!

طرز تهیه سالاد بروکلی

اولین قدم در دستور تهیه سالاد بروکلی خرد کردن کلم بروکلی است. حتما گلچه ها را به قطعات لقمه ای برش دهید و ساقه ها را ریز خرد کنید. قطعات کوچک بیشتر نرم می شوند و بهتر از قطعات بزرگتر پانسمان را خیس می کنند.

در مرحله بعد، سس سالاد بروکلی خانگی را با هم مخلوط می کنید. به جای استفاده از ۱ فنجان سس مایونز معمولی: نسبت ۲ قاشق غذاخوری سرکه برای سس سالاد بروکلی، مقداری از مایونز را با روغن زیتون و به نسبت سرکه جایگزین می کنم. من همچنین چند قاشق چای‌خوری خردل دیژون و کمی عسل را به مخلوط اضافه می‌کنم تا یک سس سبک و فوق‌العاده تند با طعم شیرین/نمکی دلپذیر به دست بیاورم.

کلم بروکلی، پیاز قرمز و زغال اخته خشک را به سس خامه ای اضافه کنید و هم بزنید تا پوشش داده شود.

سس سالاد بروکلی

حالا بهترین قسمت: بادام تاماری دودی و پپیتا! آنها ترد فوق العاده ای را به سالاد اضافه می کنند و غنا و طعم دودی را به ارمغان می آورند. آنها جایگزین مغذی کاملی برای بیکن و پنیر هستند. درست کردن آنها آسان است – بادام و پپیتاس را با تاماری، شربت افرا و پاپریکا دودی بریزید و در فر ۳۵۰ درجه فارنهایت به مدت ۱۰ تا ۱۴ دقیقه برشته کنید تا قهوه ای طلایی شود. سالاد را با آجیل پر کنید.

مزه دار کنید و لذت ببرید!

نکته: اگر نمی توانید پپیتا پیدا کنید، تخمه آفتابگردان در اینجا نیز کار می کند!

دستور العمل کامل را با اندازه گیری های زیر پیدا کنید.

گلچه ها را به کاسه سس خامه ای اضافه کنید

بهترین نکات دستور پخت سالاد بروکلی

آیا می خواهید بهترین سالاد بروکلی را در اطراف درست کنید؟ در اینجا چند نکته ساده وجود دارد:

بروکلی خود را کوچک خرد کنید. از آنجایی که این سالاد حاوی کلم بروکلی خام است، می‌خواهید مطمئن شوید که قطعات آن به اندازه‌ای کوچک هستند که کاملا پوشیده شده و در سس نرم شوند. همچنین، وقتی تکه های کلم بروکلی به اندازه سایر مواد موجود در سالاد هستند، می توانید در هر لقمه کمی از همه چیز دریافت کنید.
اجازه دهید ماریناد شود. این سالاد درست بعد از درست شدن خوب است، اما بعد از چند ساعت (یا حتی چند روز) ماندن در یخچال حتی بهتر است. کلم بروکلی طعم سس را نرم می کند و جذب می کند – خانواده من در روز سوم آن را دوست داشتند!
مقداری آجیل را برای لحظه آخر ذخیره کنید. مطمئناً، من دوست دارم این سالاد را از قبل درست کنم تا طعم‌های آن بهتر شود، اما کلید عالی شدن آن، آجیل و دانه‌های دودی و ترد روی آن است. اگر آنها را خیلی زود اضافه کنید، ترد خود را از دست خواهند داد، پس مقداری ذخیره کنید تا درست قبل از سرو روی آن بپاشید!

جدیدترین ها

نظرات و پیشنهادات

تماس با ما

برای تماس با ما لطفا از طریق فرم زیر ایمیل بزنید.

Not readable? Change text. captcha txt